נא מלא/י שם

נא מלא/י מייל תקין

נא הזן טלפון תקין

נא מלא/י הודעה

Invalid Input

SlideBar

לקוחות מספרים

"לאחר שעברתי מספר רב של משרדי עורכי דין שניסו להוריד אותי מהתביעה מול הקבלן ממנו רכשתי דירתי הגעתי אל משרדכם וגיליתי את היצירתיות והאנושיות של צוות המשרד, תודה לכם על הזכות שנפלה בחלקי להכיר אתכם  בזכותכם הצלחתי להעמוד על זכויותיו וחשוב לא פחות קיבלתי את הפיצוי הכספי שביקשתי".

שחר שיינפלד – על ליווי בתביעה נגד קבלן.

כלקוח קבוע של משרדכם, אני רוצה לציין לטובה את הטיפול האישי והמסור של צוות המשרד, ובעיקר את האופן בו השירות ניתן לנו. ליוויתם אותנו במספר תביעות ופרוייקטי נדל"ן וכמובן שנמשיך להיות לקוחות מרוצים וממליצים שלכם.

שלמה אזולאי (מנהל נכסים אר.טו. אם קואופרישן בע"מ)

שנה טובה לך ולמשפחתך.הרבה בריאות ובשורות טובות. תודה על שתרמת מיכולתך ,זמנך,-ואף הרבה יותר. הפכת את העבודה למשהו אחר. עליך בעתיד לא נוותר. ונאחל שיתוף פעולה פורה ויוצר.

שלום לייבל – נציגות הבית המשותף ברחוב שלמה המלך בתל אביב (פרוייקט תמ"א 38).

למרות שפטרת אותי משכ"ט על שירותיך הטובים בשבוע האחרון, אני חש למזער חוב של הכרת תודה למה שפעלת מול יפעת, לעצותיך הטובות ולרוח הטובה שבה הכל נעשה.  הרבה מאד תודות על הכל.  גם טוב לדעת שלכשנצטרך באמת סיוע משפטי מהותי יותר, או שמישהו ממכריי יבקש ממני המלצה לעו"ד, יש לי כבר במגירה שם וכתובת מוכנים של עו"ד שאני מכיר וסומך עליו.   לא צריך להשאר צל של ספק בעניין זה. שנה טובה, לך ולמשפחה,  רק בריאות הצלחה ואושר.

דורון טלמור – ייצוג בעסקאות מקרקעין מול רשויות המס.

הסיוע והליווי המקצועי שעמותת "עזרה בדרך "זוכה לקבל מכם מקנה לה את היכולות הבסיסיות להמשיך בפועלנו החשוב ובאופן ישיר מזכה מאות בתי אב בניצוץ של תקווה ..אותו ניצוץ הוא ללא ספק התחלה טובה . תודה רבה ויישר כח.

נתן שטורם – יו"ר עמותת "עזרה בדרך".

אחרי ערב לא קל שעברנו, ראשית הרשה לי להביע הערכה בשם כלנו על דרך ניהול הישיבה, ביושר ,בהגינות ועמידה איתנה אל מול  כל הבעיות שצצובמיוחד על ההובלה לחתימות   

נילי נווה – נציגת דירים פרוייקט בתל אביב תמ"א 38.

 

 

3

פרטי התקשרות

אמיר שטיינהרץ ושות'

משרד עורכי דין

דניאל פריש 3 "המגדל"

קומה 15, ת״א

טל: 03-6329444

פקס: 03-6329445

office@astlaw.co.il

תיאום פגישת ייעוץ

נא מלא/י שם

נא מלא/י מייל תקין

נא הזן טלפון תקין

נא מלא/י הודעה

Invalid Input

דרכי התקשרות

אמיר שטיינהרץ ושות'-משרד עורכי דין

דניאל פריש 3 "המגדל" (קומה 15) ת"א

טלפון: 03-6329444

פקס: 03-6329445

כתובת מייל: office@astlaw.co.il

צור קשר

נא מלא/י שם

נא מלא/י מייל תקין

מה ההודעה?.

הרשמה לניוזלטר