נא מלא/י שם

נא מלא/י מייל תקין

נא הזן טלפון תקין

נא מלא/י הודעה

Invalid Input

SlideBar

תכנון ובנייה ומיסוי מקרקעין

 

 

דיני תכנון ובניה ייצוג בפני המפקח על הבתים המשותפים

הליך שינוי ייעוד של מקרקעין, במסגרת עריכת תוכנית בנין עיר (תב"ע) לשם השבחת המקרקיעין, הינו  הליך המצריך בקיאות משפטית נרחבת, בתחום זה.

כחלק מהצוות המלווה יזם / גורם פרטי בדרך לקידום תוכנית כאמור, הכולל בדרך כלל, שמאים, אדריכלים, יועצי תנועה וכיוצ"ב, מלווה משרדנו הליכי תכנון לשינוי ייעוד הקרקע. לעיתים אנו מוצאים עצמנו גם מצידו השני של המתרס שעשה שאנו מייצגים גורמים פרטיים / קבוצות בהתנגדות להליכי תכנון כאלו ואחרים, לרבות בכל הקשור לקידום / התנגדות לתוכנית תמ"א 38.

למשרד ניסיון עשיר בייצוג והופעות בפני רשויות התכנון על שלל דרגיה, הן כאשר הוא מלווה יזמים והם בהתנגדויות להוצאה לפועל של תוכניות (בדרך כלל על ידי הדיירים ולהפך).

בנוסף מטפל המשרד גם בהליכים משפטיים, בנוגע לנושאים תכנוניים, לרבות עתירות מנהליות, עררים לוועדות הערר המחוזיות והארצית ערעורים מנהליים הגשת התנגדויות לבקשות להיתרי בניה או ייצוג מגישי בקשות להיתר, מפני התנגדויות, ייצוג בפני ועדות ערר וכן בהגשת עתירות מנהליות בנושאי רישוי.

נושא ההפקעות שצבר תאוצה בשנים האחרונות מטופל אף הוא על ידי משרדנו, דוגמת, טיפול בתביעות בגין הפקעות ובכלל זאת עתירות לביטול הפקעות, תביעות פיצויי הפקעה, תביעות לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה בקשר לירידת ערך כתוצאה מתכנית, עררים וערעורים בתחום היטלי ההשבחה וכיוצ"ב.

 

מיסוי מקרקעין

אלמנט מכריע וחשוב מאוד בבחינת השיקולים לביצועה של עסקת מקרקעין הוא משמעות מיסויית של עסקה כאמור.

המשרד מעניק לקהל ללקוחותיו ייעוץ מקדים ובעל חשיבות עליונה, הואיל והוא מאפשר להבין את ההשלכות המיסוי של עסקת המקרקעין שבכוונתם לבצע וכן מסייע בגיבוש תכנון מס, על מנת לצמצם את חבויות המס.

המשרד מעניק ייעוץ פרטני גם לחברות בניה/ יזמים/קבלנים ואף אנשים פרטיים תוך בחינה מעמיקה של כלל ההשלכות המיסויות העתידיות ו

עסקאות במקרקעין קמות ונופלות על תכנון מיסוי נכון ואופטימלי ולכן חשוב כי המשרד אשר ילווה את העסקה שלכם יהא בעל מומחיות יחודית בתחום זה.

 

 

פרטי התקשרות

אמיר שטיינהרץ ושות'

משרד עורכי דין

דניאל פריש 3 "המגדל"

קומה 15, ת״א

טל: 03-6329444

פקס: 03-6329445

office@astlaw.co.il

תיאום פגישת ייעוץ

נא מלא/י שם

נא מלא/י מייל תקין

נא הזן טלפון תקין

נא מלא/י הודעה

Invalid Input

דרכי התקשרות

אמיר שטיינהרץ ושות'-משרד עורכי דין

דניאל פריש 3 "המגדל" (קומה 15) ת"א

טלפון: 03-6329444

פקס: 03-6329445

כתובת מייל: office@astlaw.co.il

צור קשר

נא מלא/י שם

נא מלא/י מייל תקין

מה ההודעה?.

הרשמה לניוזלטר