עורך דין ליקויי בנייה

 • ניסיון של 18 שנים בהתמודדות עם ליקויי בניה
 • שיתוף פעולה עם מומחים ליצירת חוות דעת מקצועיות
 • ניהול מו”מ ותביעות לקבלת פיצויים ותיקונים מלאים

 

בניה של בית חדש או שיפוץ נכס קיים הם תהליכים מורכבים המשלבים בתוכם שלבים רבים ואינספור פרטים. לעיתים, עלולות להתגלות בעיות או ליקויים המשפיעים על איכות המבנה, בטיחותו ונוחות השימוש בו.

במשרדנו אנו מתמחים בליווי משפטי בכל הקשור לליקויי בניה, מספקים ייעוץ מקצועי וייצוג משפטי המותאם אישית לכל לקוח, במטרה להבטיח תיקון הבעיות ושמירה על זכויותיהם של בעלי הנכסים. צוות המומחים שלנו בעל ניסיון עשיר בטיפול במגוון רחב של מקרים, ומחויב להעניק שירות מקצועי, אמין ואישי לכל לקוח ולקוח.

למה דווקא אנחנו?
למה אנחנו?
 • כ-18 שנות ניסיון בהליכים בגין ליקויי בנייה משני צדי המתרס – תובעים ונתבעים.
 • בתביעות לליקויי בנייה אנו משתפים פעולה עם מומחים מובילים לאיתור ליקויים ופגמים.
 • ליווי משפטי מקצועי של התכתובות המשפטיות וההליכים מול הקבלן, היזם, המוכר או הרוכש.
 • בייצוג תובעים אנו מקפידים באופן בלתי מתפשר על זכויות הדיירים לדירה נקייה מליקויים.
 • כמשרד בעל וותק רב בעסקאות מקרקעין הננו מכירים את מגוון הליקויים על סוגיהם השונים.
 • מייצגים בתביעות בגין ליקויי בנייה גם ברכישת דירה חדשה וגם ברכישת דירה יד שנייה.
הערכים שלנו

עו”ד אמיר שטיינהרץ הינו עורך דין ונוטריון אשר צבר ניסיון וידע רב בתחום המקרקעין והנדל”ן במשך למעלה מ-18 שנה. תחת ניהולו, משרדנו מקפיד לספק ללקוחותיו שירותים משפטיים המבוססים על ערכים של אמינות, שקיפות, זמינות, מקצועיות ויצירתיות.

בתחום ליקויי הבנייה אנו משלבים זרועות עם מומחים מובילים בענף לטובת עריכת חוות דעת מקצועיות המשלימות את הייצוג המשפטי.

עו”ד ליקויי בנייה

ליקויי בניה אינם תופעה נדירה בענף הבנייה בישראל. מחקרים מראים שתיקון ליקויי בניה לאחר מסירה “עולה” לחברות הבנייה בישראל כ-10%-15% מעלות הפרויקט (לצד עוגמת הנפש הרבה הנגרמת לדיירים). אמיר שטיינהרץ ושות’ הינו משרד עורכי דין ונוטריון המתמחה בדיני מקרקעין ונדל”ן מזה כ-18 שנה, המשרד מסייע ללקוחותיו בהתמודדות נכונה ואפקטיבית עם ליקויי בניה. אנו מבצעים בדיקות נכס על ידי מומחים לגיבוש חוות דעת מקצועיות אשר קבילות בבית משפט, קובעים אסטרטגיה יעילה לטיפול בליקויי בנייה, מנהלים מו”מ מול הקבלן/היזם לטיפול בליקויים ומסייעים בהליכי לפיצויים בגין ליקויי בנייה, איחור מסירה, ירידת ערך ועוד. זאת תוך שילוב זרועות בין הצוות המשפטי במשרד למומחים כגון מהנדסי בניין, חברות בדק, שמאי מקרקעין, יועצים, כלכלנים ועוד.

תפקיד עורך דין ליקויי בנייה

בהשלמת מבנים חדשים למגורים ומסירתם מהקבלן אל בעלי הנכסים מתגלים לעיתים קרובות ליקויי בנייה קטנים כגדולים, אשר לא רק מורידים מערך הדירה אלא גם פוגעים באיכות החיים של המתגוררים בנכס. ישנם סעיפי חוק יעודיים המסדירים את ההתנהלות אל מול הקבלן במקרים אלה. בעלי דירות חדשות רבים אינם יודעים כיצד להתנהל אל מול הקבלן ולפיכך נכנסים אף להוצאות כלכליות נוספות, מעמסות נפשיות רבות ותיקונים מתמשכים.

תפקידו של עורך דין המלווה בעלי נכסים במקרה של ליקויי בנייה הוא לדרוש באופן משפטי ומסודר מהקבלן את כלל הפיצויים המגיעים לבעלי הדירה בעקבות הליקויים. כמו כן, אם נדרשים תיקונים בנכס, עורך הדין הוא זה שווידא למענכם שהדברים אכן יקרו בזמן ועל פי חוק עד לתיקונם המלא. על מנת שתקבלו את הפיצוי הכספי המגיע לכם במקרה בו הקבלן מסר את הדירה עם ליקויים, נראים לעין או שלאו, יש להגיש תביעה מסודרת וזאת תוגש על ידי עורך הדין המלווה כמובן.

התהליך שלנו
01
פנייה לגורם אחראי
פנייה לגורם האחראי לתיקון הליקויים מבחינה משפטית.
02
ייצוג משפטי
ליווי משפטי כולל השגת חוות דעת מקצועית לגבי הליקוי.
03
תיקון ופיצוי
ווידוא כי הליקויים מתוקנים ו/או משולם פיצוי כנדרש.
יש לכם נכס לפני פינוי בינוי?
בדקו את זכויותיכם!
מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם עוד היום

  דירה חדשה
  מרפסת חדשה
  ממ”ד חדש
  איכות חיים חדשה
  לחיוג מהיר
  mobile-phone
  לייעוץ בווצאפ
  mobile-whatsapp
  תחזרו אליי
  mobile-email