עורך דין מיסוי מקרקעין

 • ניסיון עשיר בתכנוני מס לעסקאות מקרקעין מורכבות
 • שיתוף פעולה עם מומחים להבטחת הפתרונות האופטימליים
 • בקיאות בחקיקה ובפסיקה עדכנית להוזלת המסים והקלות

תחום מיסוי המקרקעין בישראל הוא תחום מורכב ודינמי, המצריך ידע מקצועי ומעמיק על מנת להבטיח טיפול יעיל וחסכוני בעסקאות נדל”ן.

במשרדנו אנו מציעים ליווי משפטי מקיף ומקצועי בכל הנוגע למיסוי מקרקעין, תוך דגש על התאמה אישית לצרכי הלקוח והבטחת ניהול נכון וחסכוני של תהליכי המס. צוות עורכי הדין המנוסה שלנו מתמחה בנושאי מיסוי מקרקעין ומספק ייעוץ וייצוג משפטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת להבטיח שהלקוחות שלנו יוכלו לממש את זכויותיהם בצורה הטובה ביותר וליהנות מהטבות מס מקסימליות.

למה דווקא אנחנו?
למה לבחור בנו לליווי עסקאות מקרקעין?
 • כ-18 שנות ניסיון בליווי עסקאות מקרקעין, בכל רחבי הארץ וללקוחות בעלי נתוני מס שונים.
 • אנו מקפידים על תכנון מס שצופה פני העתיד – כולל התייחסות לעסקאות מקרקעין בשנים הבאות.
 • משרדנו מגבש בעבור לקוחות תכנון מס אפקטיבי תוך דגש על חשיבה יצירתית וייחודית.
 • ייעוץ מקצועי, מסחרי ומשפטי, לגבי שימוש נכון בפטורים לגבי חבויות מיסוי (הווה ועתיד).
 • שיתופי פעולה עם מומחים מובילים בתחומם לרבות רואי חשבון, כלכלנים, שמאים ויועצי מס.
 • למשרדנו ידע וניסיון בהתנהלות מול פקידי שומה ורשויות המס המסייעים בקידום תכנון מס.

עו”ד אמיר שטיינהרץ הינו עורך דין ונוטריון אשר צבר למעלה מ-18 שנות ניסיון בליווי עסקאות מקרקעין. החל מעסקאות פרטיות לרכישת דירת מגורים, דרך קבוצות רכישה והתחדשות עירונית, וכלה בייצוג יזמים וקבלנים.

שיקולי מס מנחים אותנו בכל עסקת מקרקעין ואנו מגבשים תכנון מס אופטימאלי לפי תנאי הרוכשים/המוכרים, מושא העסקה וצפי פני עתיד.

שיקולי מיסוי – שהמרכזיים שבהם הם מס שבח, מס רכישה והיטל השבחה – הינם קריטיים בביצוע עסקה במקרקעין ונדל”ן. אמיר שטיינהרץ ושות’, כמשרד עורכי דין ונוטריון המתמחה בדיני מקרקעין ונדל”ן מזה כ-18 שנה, משלב בכל עסקה גם תכנוני מס לעבר, להווה ולעתיד. משרדנו בקיא בכל הדינים הקשורים למיסוי מקרקעין, הן בחקיקה והן בפסיקה העדכנית. אנו חותרים לאתר את הפתרונות האופטימליים ומשתפים פעולה עם רואי חשבון, שמאים, כלכלנים ומומחים מתחומים שונים. זאת, תוך שימוש במלוא הכלים העומדים לרשותנו לרבות מועדי תשלום, הקפאת מיסוי, פטורים, התנהלות מול פקידי השומה, השגות וערעורים ועוד.

תפקיד עורך דין מיסוי מקרקעין

לכל עסקת מקרקעין המבוצעת בישראל, קבועים תקנות וחוקים המגדירים את גובה ואופן תשלום המיסים למדינה בגין הרכישה או המכירה. לכל אחד מחוקים אלה סעיפים רבים, המחריגים ופוטרים מתשלום או מקנים הנחה משמעותית, במקרים שונים בהתאם לפרמטרים רבים ממגוון תחומי החיים.

תפקידו של עורך הדין הוא ראשית לפרוש ולבדוק היטב את כלל זכויותיכם בהקשר ולמצות את כל האפשרויות על מנת להוזיל או לפטור לחלוטין מהמס על פי חוק. לאחר מכן, עורך הדין יסייע לכם להבין במדויק את הסכומים שעליכם יהיה לשלם לרשויות המיסים על מנת להימנע מהפתעות לא צפויות בהמשך התהליך. נוסף על כך, תקבלו את כל המידע בגין מועדי התשלום הדרושים.

התהליך שלנו
01
בדיקות מקדמיות
עריכת שורה של בדיקות מקדמיות לגבי עסקת המקרקעין.
02
פטורים והנחות
איתור הפטורים וההנחות בהיבטי המיסוי הרלבנטיים לעסקה.
03
יישום המיסוי
יישום תכנון המס שנבחר וליווי מלא ומקצועי מול הרשויות.
יש לכם נכס לפני פינוי בינוי?
בדקו את זכויותיכם!
מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם עוד היום

  דירה חדשה
  מרפסת חדשה
  ממ”ד חדש
  איכות חיים חדשה
  לחיוג מהיר
  mobile-phone
  לייעוץ בווצאפ
  mobile-whatsapp
  תחזרו אליי
  mobile-email