עורך דין מכירת דירה

 • ניסיון עשיר בליווי משפטי של עסקאות מכר מקרקעין מורכבות
 • התמחות במיסוי מקרקעין להבטחת תשלום מינימלי בעת מכירת הדירה
 • זמינות מלאה וליווי אישי לאורך כל התהליך

מכירת דירה היא תהליך מורכב המגלם בתוכו שלבים רבים ודורש התייחסות משפטית מדוקדקת ומקצועית. במשרדנו אנו מתמחים במתן שירותי ייעוץ וליווי משפטי למוכרי דירות, ומבטיחים שנעשה את המיטב על מנת שהעסקה תתבצע בצורה חלקה, בטוחה ומשתלמת ככל האפשר.

צוות עורכי הדין שלנו מלווה את הלקוח החל מבדיקת מצב הנכס והכנתו למכירה, דרך ניהול המשא ומתן עם הקונים ועד לחתימת ההסכם והשלמת העסקה. עם ניסיון רב בתחום הנדל”ן ומחויבות לשירות אישי ומקצועי, אנו דואגים לשמור על האינטרסים של המוכרים ולוודא שכל שלב בתהליך יתבצע באופן מיטבי ולשביעות רצון הלקוח.

למה דווקא אנחנו?
למה דווקא אנחנו למכירת דירה?
 • למשרדנו למעלה מ-18 שנות ניסיון בייצוג משפטי של עסקאות למכירת דירה בכל רחבי הארץ.
 • בכל עסקה למכירת דירה אנו שמים דגש רב על שיקולי מיסוי קריטיים להווה ולעתיד.
 • כמשרד אשר מייצג גם מוכרים וגם רוכשים, אנו מכירים היטב את התחום משני צדי המתרס.
 • מו”מ מול רוכשים פוטנציאליים תוך ניסוח הסכם מכר מקצועי, הוגן ועם בטוחות וערבויות.
 • ביצוע יעיל ומקצועי ביותר של כל הבדיקות המקדימות והבירוקרטיה הנלווית לעסקת המכירה.
 • הענקת ליווי משפטי ומסחרי צמוד למוכרים בכל שלבי התהליך ועד להשלמת העסקה האופטימלית.
הערכים שלנו

עו”ד שטיינהרץ, המלווה באופן אישי כל עסקת מכר במשרד, הינו עורך דין ונוטריון אשר מאחוריו למעלה מ-18 שנות ניסיון. החל בייצוג רוכשים פרטיים וכלה בליווי יזמים וקבלנים במכירת דירות חדשות ושיווק פרויקטים.

משרדנו מקפיד על ערכים בלתי מתפשרים של מקצועיות, יצירתיות, שקיפות, אמינות וזמינות, ומעניק למוכרים ליווי מלא עד להשלמת העסקה.

עו”ד מכירת דירה

מכירת דירה היא עסקת מקרקעין מורכבת המחייבת ליווי משפטי מקצועי על ידי עורך דין למכירת דירה מהשלבים הראשונים ביותר. ליווי אשר מביט על התמונה כמכלול ומספק פתרונות לכל השיקולים העומדים על הפרק. אמיר שטיינהרץ ושות’ הינו משרד עורכי דין ונוטריון שמאחוריו למעלה מ-18 שנות ניסיון בליווי עסקאות מכר מקרקעין. אנו מסייעים בכל הסוגיות המרכיבות עסקת מכירת דירה בישראל לרבות אומדן שווי, התנהלות מול מתווכים, בחינת רוכשים פוטנציאליים, מו”מ לגיבוש הסכם מכר, התמודדות עם משכנתה (נוכחית ועתידית), הוצאת נסח טאבו, מס שבח, מס רכישה, היטל השבחה, חריגות בנייה, הצהרה ודיווח למיסוי מקרקעין, אישורי רשות מקומית ועוד.

תפקידו של עורך דין למכירת דירה

עורך דין המטפל בעסקאות מכירת דירות מלווה את המוכר בכל התהליך מתחילתו ועד סופו, תוך שהוא מבטיח את התשואה המרבית מהמכירה, תשלום מיסים מינימלי, ניסוח ובניית החוזים הדרושים. מכירת נכס נדל”ן היא עסקה מורכבת המחייבת שלבים רבים, המלווים בהמון בירוקרטיה וסעיפים שונים בחוק המחייבים את המוכר בדרכים שונות.

בשלב הראשון, עורך הדין מייעץ למוכרי הנכס בעניין המיסוי הקבוע בחוק, הערכת שווי הנכס, משכנתאות אם יש וכמובן גם בעסקאות מסחריות שהן לרוב מורכבות יותר ברמה המשפטית. בנוסף, עורך הדין ינהל את המשא ומתן אל מול הקונים הפוטנציאליים ולאחר לחיצות ידיים ינסח כהלכה את זכרון הדברים וכמובן את חוזה המכירה תוך שמירה על מימוש כלל זכויות המוכר בפועל.

במקרים רבים נדרשת עבודת מחקר בעניין הקונים המיועדים ומהימנותם, גם זה נכלל בתפקידו של עורך הדין. לבסוף, לאחר ביצוע המכירה וסגירת העסקה עורך הדין יישאר בתמונה עד להעברת התשלום המלא תוך ליווי צמוד ושיקוף כלל הצעדים למוכר.

התהליך שלנו למכירת דירה
01
בדיקות מקדמיות
הערכת שווי, שיקולי מיסוי, משכנתאות, ייעוץ משפטי-מסחרי
02
הסכם מכר ומו"מ
הסכם מכר וניהול מו"מ אפקטיבי מול רוכשים פוטנציאלים
03
השלמת המכירה
ליווי בהיבטים משפטיים ומסחריים להשלמת מכירת הדירה
יש לכם נכס לפני פינוי בינוי?
בדקו את זכויותיכם!
מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם עוד היום

  דירה חדשה
  מרפסת חדשה
  ממ”ד חדש
  איכות חיים חדשה
  לחיוג מהיר
  mobile-phone
  לייעוץ בווצאפ
  mobile-whatsapp
  תחזרו אליי
  mobile-email